(DURAN FORM)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
(DURAN FORM)

FORMUMUZA HOŞGELDİNİZ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

MİNİBÜSLE YOLCULUK

YazarMesaj
habibe
Formun Prensesi
Formun Prensesi
habibe

MİNİBÜSLE YOLCULUK Empty
MesajKonu: MİNİBÜSLE YOLCULUK   MİNİBÜSLE YOLCULUK Icon_minitimePaz Mart 23, 2008 2:42 pm

Adamın birisi şehirlerarası yolcu taşımacılığında kullanmak üzere Ford minibüs satın alır. İlk sefere çıkacağı gün çok heyecanlıdır. Yolcuları tepelemeye doldurur ve yola çıkar. Fakat minibüsü öyle hızlı kullanmaktadır ki minibüsün en arka koltuğunda oturan 60 yaslarında bir ihtiyar amca şoföre :- 'Yavrum biraz yavaş gitsene kaza yapacaksın.' deyince şoför heyecanla,' Beybaba sen Ford minibüsü bilir misin' der.İhtiyar adam : 'Hayır bilmiyorum' deyince şoför.-' O zaman otur yerine bir daha isime kaarışma' der.Neyse seyahat bu şekilde devam eder. İleride keskin bir virajdan 120 Km hızla dönünce uçuruma yuvarlanmaktan son anda kurtulurlar. Bu arada minibüsteki yolculardan orta sıralarda oturmakta olanorta yaslı bir kadın:- 'şoför Bey rica ederim yavaş git,evde çoluk çocuğumuz bekliyor' deyince.Şoför kadına:-'abla sen Ford minibüsü bilir misin?' ddeyinceKadın.-'Hayır nereden bileyim' der. Şoför bunun üzerine.-'O zaman sus, bana müdahale etme' der.Yola devam ederler. Artık minibüs öyle süratli gitmektedir ki herkesin yüreği ağzında şoförün insafa gelmesini bekler. şoförün sağında oturan adam dayanamayıp:-'şoför Bey, yavaş gitsene canına mi sussadın' deyinceŞoför:-' Abi sen Ford minibüsü bilir misin?' ddeyince,Adam:-' evet ulan biliyorum ne olacak!der. Bunun üzerine şoför heyecan içerisinde:-'iyi o zaman çabuk söyle bunun freni nerede ???

MİNİBÜSLE YOLCULUK
1 sayfadaki 1 sayfası